promocja jesienna

Płyny YOU

logo YOU

YOU naturalnie mocny
Nowej generacji płyny do czystości
BEZPIECZNE, SKUTECZNE, WIELORAZOWE!

YOU to płyny do sprzątania nowej generacji. Formuła YOU została stworzona w 100% na bazie aktywnych składników roślinnych. Dzięki YOU skutecznie i efektywnie posprzątasz swój, dbając przy tym o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Używając produktów YOU dbasz o...

logo YOU

YOU naturalnie mocny
Nowej generacji płyny do czystości
BEZPIECZNE, SKUTECZNE, WIELORAZOWE!

YOU to płyny do sprzątania nowej generacji. Formuła YOU została stworzona w 100% na bazie aktywnych składników roślinnych. Dzięki YOU skutecznie i efektywnie posprzątasz swój, dbając przy tym o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Używając produktów YOU dbasz o bezpieczeństwo środowiska naturalnego!

Więcej

Zobacz co powiedzieli o nas Klienci

"Jestem bardzo zadowolona, nie tylko fajnie myje ale również zajmuje mało miejsca. Gorąco polecam również sklep, kontakt i obsługa w 100% profesjonalna"
2015-04-14
Małgorzata Stachura
"Używam od ok roku Mopa obrotowego Full Action System Compact i nie wyobrażam sobie sprzątania bez niego. Sprawie, szybko, zajmuje mało miejsca a obrotowy mop dociera wszędzie. Zdecydowanie POLECAM!!! "
2016-05-24
Romualda B.
"Nadaje się nie tylko do okien i ekranów.Jest super do mycia glazur(woda+trochę płynu do szyb) i umyć dobrze wyciśniętą ściereczką.Polecam!"
2015-03-21
Jovi Tyszka
"Przerobiłam wiele mopów: z pedałem, z kijem teleskopowym, płaskich, właściwie każdy dostępny na rynku rodzaj mopa. Nie chcę, żeby to wyszło jak reklama, ale Spontex Full Action System jest najlepszy z nich wszystkich."
2015-09-30
Dorota Nowicka

Bezpieczne zakupy w Spontex24.pl!

Szybka wysyłka

Bezpłatna dostawa
od 200 zł

Wygodny kontakt

Wygodny kontakt tel. +48 12 420 52 20

Dostawa już w 48h

Wysyłka nawet w 24h!
Dostawa już w 48h!

Zwrot towaru

14 dni na zwrot
wygodna reklamacja

Bezpieczne transakcje

Bezpieczne transakcje
gwarancja Dotpay

Zadowolenie klientów

Tysiące klientów
100% zadowolenia