Każdy z nas lubi odpoczywać czy pracować w czystych, schludnych pomieszczeniach, w których nie krążą szkodliwe i duszące alergeny kurzu domowego a także złośliwe bakterie czy wirusy. Uczulają one bowiem nie tylko drogi oddechowe, ale również błony śluzowe przewodu pokarmowego oraz skórę, powodując przykre, chroniczne dolegliwości. Co trzecia osoba ma alergie na kurz domowy, która bez odpowiedniej profilaktyki może doprowadzić do ciężkich i przewlekłych nieżytów błony śluzowej żołądka i dwunastnicy, wykwitu atopowego a nawet astmy.

Niewidoczne dla ludzkiego oka roztocza to w istocie mikro-skrytobójcy, którzy żywią się ludzkim złuszczonym naskórkiem i podtrzymują lęgowisko infekcji, groźne dla zdrowia człowieka. Zwłaszcza sypialnia jest miejscem w domu, o które należy wyjątkowo zadbać, to tam bowiem „biesiaduje” najwięcej roztoczy.

Czy wiecie, że przeciętny człowiek traci 1,5 grama skóry każdego dnia, co daje około 0,45 kilograma złuszczonego naskórka w ciągu roku. To doskonała uczta dla milionów drobnoustrojów mnożących się w kurzu i nieczystościach. Dlatego tak ważna jest mikrobiologiczna higiena, którą powinniśmy utrzymywać w naszych domach czy miejscach pracy.

Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę jak ważny jest dobór narzędzi i środków higieny, które stosujemy do dezynfekcji przestrzeni życiowej. Aby skutecznie wyeliminować alergeny roztoczy, należy często i systematycznie sprzątać mieszkanie używając jednak przy tym profesjonalnych specyfików i urządzeń, które skutecznie wyeliminują alergeny drobnoustrojów.

Firma Spontex od wielu lat zajmuje się tworzeniem najskuteczniejszych urządzeń wspomagających efektywne sprzątanie. Nieustannie badamy środowisko mikroflory bakteryjnej powierzchni użytkowych, które z roku na rok zmienia się. Dzieję się to wskutek rozwoju cywilizacji i postępu technicznego. Ciągle udoskonalamy nasze produkty, chcąc zapewnić im jak najlepszą jakość i precyzję w usuwaniu nieczystości. Dobieramy najlepsze materiały, dzięki czemu nasze mopy, gąbki, ściereczki, zmywaki, miotły, rękawice oraz inne artykuły doskonale spełniają swą rolę.

Większość firm na rynku oferuje uniwersalne narzędzia czy środki czystości, jednak właśnie w tym tkwi ich niepoprawność. Usuwają one bowiem kurz tylko pobieżnie, pozwalając roztoczom i bakteriom na swobodne rozmnażanie. Nasi inżynierowie dbają, aby czyszczone powierzchnie pozostawały wolne od roztoczy na długie miesiące.

Zdrowie to wartość absolutnie bezcenna, dlatego jest warte otoczenia mistrzowską opieką. Poznaliśmy temat walki z brudem dogłębnie, i wiemy jak najefektywniej sobie z nim radzić, dlatego oddajemy w Twoje ręce naszą wieloletnią praktykę w postaci artykułów firmy Spontex. Zaufaj doświadczeniu i opiniom milionów zadowolonych klientów.


Zobacz co powiedzieli o nas Klienci

"Jestem bardzo zadowolona, nie tylko fajnie myje ale również zajmuje mało miejsca. Gorąco polecam również sklep, kontakt i obsługa w 100% profesjonalna"
2015-04-14
Małgorzata Stachura
"Używam od ok roku Mopa obrotowego Full Action System Compact i nie wyobrażam sobie sprzątania bez niego. Sprawie, szybko, zajmuje mało miejsca a obrotowy mop dociera wszędzie. Zdecydowanie POLECAM!!! "
2016-05-24
Romualda B.
"Nadaje się nie tylko do okien i ekranów.Jest super do mycia glazur(woda+trochę płynu do szyb) i umyć dobrze wyciśniętą ściereczką.Polecam!"
2015-03-21
Jovi Tyszka
"Przerobiłam wiele mopów: z pedałem, z kijem teleskopowym, płaskich, właściwie każdy dostępny na rynku rodzaj mopa. Nie chcę, żeby to wyszło jak reklama, ale Spontex Full Action System jest najlepszy z nich wszystkich."
2015-09-30
Dorota Nowicka

Bezpieczne zakupy w Spontex24.pl!

Szybka wysyłka

Bezpłatna dostawa
od 200 zł

Wygodny kontakt

Wygodny kontakt tel. +48 451 176 872

Dostawa już w 48h

Wysyłka nawet w 24h!
Dostawa już w 48h!

Zwrot towaru

14 dni na zwrot
wygodna reklamacja

Bezpieczne transakcje

Bezpieczne transakcje
gwarancja Dotpay

Zadowolenie klientów

Tysiące klientów
100% zadowolenia