Alergia to bardzo uciążliwa i długotrwała przypadłość, która dotyka coraz więcej osób. Mogą ją wywoływać alergeny kurzu domowego, pyłki roślin, pleśnie czy sierść zwierząt.

Pierwszym i bardzo częstym objawem jest wodnisty katar, zatkane kanały zatok, napady kichania, łaskotanie w nosie, pieczenie oczu, łzawienie, świąd nosa.

Jeżeli objawy te wywołują roztocza, to zaobserwujemy, że nasilają się one z rana, po przebudzeniu. Nasza pościel pełna jest złuszczonego naskórka, a co za tym idzie alergenów roztoczy, kurzu i zarazków. Te mikroorganizmy przenikają w nocy do naszych dróg oddechowych podrażniając je.

Przewlekłe narażenie na alergeny, kurz, roztocza, brak higieny i czystości może doprowadzić do astmy oskrzelowej, ciężkiej choroby zagrażającej życiu.

Im wcześniej uświadomimy sobie, że nieporządek i kurz szkodzą naszemu zdrowiu, tym większa szansa, że unikniemy przewlekłych chorób mających podłoże alergiczne. Mając na uwadze zdrowie całej rodziny, a zwłaszcza maluchów, stworzyliśmy pełną gamę produktów, które efektywnie radzą sobie w walce z drobnoustrojami mnożącymi się w domu. Artykuły firmy Spontex pomogą Ci w wygodnym utrzymaniu nieprzyjaznego roztoczom mikroklimatu.

Z roku alergie dotykając coraz większą rzeszę ludzi, zwłaszcza w krajach o wysokiej stopie rozwoju. Ostatni wiek przyczynił się do powiększenia tej przypadłości aż o 20%! To zastraszający wynik. Ten problem może dotknąć każdego z nas, bez względu na wiek czy status społeczny, jeżeli należycie nie zadbamy o higienę w naszym domu.

Warto już dziś dobrać najlepszą profilaktykę i zapobiegać namnażaniu alergenów w naszym domu. Otoczenie, w którym przebywamy znacząco wpływa na sprawność naszego umysłu, na efektywność pracy czy miarodajność wypoczynku.

Roztocza są wszędzie, niezależnie od rodzaju powierzchni, która nas otacza. Człowiek jest dla niech żywicielem i stale mu towarzyszą w jego wędrówce przez życie. Kurz, łzy i alergie to nie jest jednak nasze przeznaczenie, nie musimy się już męczyć. Największym błędem jaki popełniamy w walce z brudem jest nieodpowiedni dobór narzędzi. Tanie mopy tylko roznoszą brud upychając go w zakamarki potęgujące lęgowiska roztoczy. Kiepskiej jakości gąbki rozcierają odchody mikroorganizmów, zamiast je neutralizować i usuwać. Dlatego Spontex stworzył artykuły z myślą o przeciętnym człowieku, który chce utrzymac w swoim domu porządek na długi czas, wkładając w to niewiele wysiłku. Sprzątnie ze Spontexem to komfort, skuteczność, sprawność, efektywność, poręczność, wygoda, funkcjonalność – czysty zysk za rozsądne pieniądze.


Zobacz co powiedzieli o nas Klienci

"Jestem bardzo zadowolona, nie tylko fajnie myje ale również zajmuje mało miejsca. Gorąco polecam również sklep, kontakt i obsługa w 100% profesjonalna"
2015-04-14
Małgorzata Stachura
"Używam od ok roku Mopa obrotowego Full Action System Compact i nie wyobrażam sobie sprzątania bez niego. Sprawie, szybko, zajmuje mało miejsca a obrotowy mop dociera wszędzie. Zdecydowanie POLECAM!!! "
2016-05-24
Romualda B.
"Nadaje się nie tylko do okien i ekranów.Jest super do mycia glazur(woda+trochę płynu do szyb) i umyć dobrze wyciśniętą ściereczką.Polecam!"
2015-03-21
Jovi Tyszka
"Przerobiłam wiele mopów: z pedałem, z kijem teleskopowym, płaskich, właściwie każdy dostępny na rynku rodzaj mopa. Nie chcę, żeby to wyszło jak reklama, ale Spontex Full Action System jest najlepszy z nich wszystkich."
2015-09-30
Dorota Nowicka

Bezpieczne zakupy w Spontex24.pl!

Szybka wysyłka

Bezpłatna dostawa
od 200 zł

Wygodny kontakt

Wygodny kontakt tel. +48 451 176 872

Dostawa już w 48h

Wysyłka nawet w 24h!
Dostawa już w 48h!

Zwrot towaru

14 dni na zwrot
wygodna reklamacja

Bezpieczne transakcje

Bezpieczne transakcje
gwarancja Dotpay

Zadowolenie klientów

Tysiące klientów
100% zadowolenia